Намет Easy Camp Energy 300
Фото 5 |
Easy Camp Energy 300
2 -місний
2.2 кг
3 -місний 2.8 кг
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:2.8 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp Energy 300
Усі ціни 33 →Палатка Easy Camp Energy 300 Rustic Green (120389) (928900) 964502 | 4 536 грн. |
Намет тримісний Easy Camp Energy 300 Rustic Green (120389) 928900 | 5 174 грн. |
Намет Easy Camp Energy 300 Rustic Green (120389) | 5 670 грн. |
Намет тримісний Easy Camp Energy 300 Rustic Green (120389) 928900 | 4 499 грн. |
Палатка Easy Camp Energy 300 Rustic Green (120389) 928900 | 4 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Easy Camp Energy 300
Ціни на Easy Camp Energy 300 |
---|---|---|---|---|
Easy Camp Energy 200 | від 3 267 грн. | 36 пропозицій | ||
Easy Camp Energy 300 | від 3 869 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →