Намет Easy Camp Huntsville 400
Відео 6Фото 6 |
Easy Camp Huntsville 400
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:10.3 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp Huntsville 400
Усі ціни 32 →Палатка Easy Camp Huntsville 400 (43276) 955323 | 10 745 грн. |
Намет чотиримісний Easy Camp Huntsville 400 Green/Grey (120406) 929576 | 14 029 грн. |
Намет чотиримісний Easy Camp Huntsville 400 (120406) | 15 270 грн. |
Намет чотиримісний Easy Camp Huntsville 400 Green/Grey (120406) | 12 199 грн. |
Палатка Easy Camp Huntsville 400 Green/Grey (120406) 929576 | 12 199 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →