Намет Easy Camp Huntsville 500
Фото 10 |
Easy Camp Huntsville 500
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:5
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:11.9 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp Huntsville 500
Усі ціни 33 →Палатка Easy Camp Huntsville 500 (45088) 955469 | 12 592 грн. |
Намет п'ятимісний Easy Camp Huntsville 500 Green/Grey (120407) 929577 | 16 203 грн. |
Намет п'ятимісний Easy Camp Huntsville 500 Green/Grey (120407) | 17 580 грн. |
Намет п'ятимісний Easy Camp Huntsville 500 Green/Grey (120407) | 14 089 грн. |
Палатка Easy Camp Huntsville 500 Green/Grey (120407) 929577 | 14 099 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →