Намет Easy Camp Palmdale 400
Фото 15 |
Easy Camp Palmdale 400
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:навіс, тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:13.8 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp Palmdale 400
Палатка Easy Camp Palmdale 400 s22 (49549) 163064 | 17 218 грн. |
Намет чотиримісний Easy Camp Palmdale 400 s22 (120421) 120421 | 17 218 грн. |
Easy Camp Palmdale 400 Tent Niebieski | 15 539 грн. |
Намет Easy Camp Palmdale 400 s22 (1046-120421) | 17 218 грн. |
Намет чотиримісний Easy Camp Palmdale 400 s22 (120421) | 17 218 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →