Теплова гармата Eberg PTC ETC 30
Eberg PTC ETC 30 2 кВт 1ф (230 В) 3 кВт 1ф (230 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eberg PTC ETC 30
Обогреватель Eberg Etc 30 | 949 грн. |
Обогреватель Eberg ETC 30 | 890 грн. |
Eberg ETC 30 | 895 грн. |
Обігрівач електричний Eberg ETC 30 | 897 грн. |
Модификації Eberg PTC ETC 30
Ціни на Eberg PTC ETC 30 |
---|---|---|---|---|
Eberg PTC ETC 20 | від 671 грн. | 3 пропозиції | ||
Eberg PTC ETC 30 | від 890 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →