Теплова гармата Eberg PTC ETC 20
Eberg PTC ETC 20 2 кВт 1ф (230 В) 3 кВт 1ф (230 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eberg PTC ETC 20
Eberg ETC 20 | 671 грн. |
Обігрівач електричний Eberg PTC ETC 20 | 679 грн. |
Обігрівач електричний Еберг PTC ETC 20 | 946 грн. |
Модификації Eberg PTC ETC 20
Ціни на Eberg PTC ETC 20 |
---|---|---|---|---|
Eberg PTC ETC 20 | від 671 грн. | 3 пропозиції | ||
Eberg PTC ETC 30 | від 884 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →