Телевізор ECG 32HSL231M 32 "
Фото 11 |
ECG 32HSL231M 32 "
Екран:32 ", 1366x768 пікс, 60 Гц, Direct LED
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити ECG 32HSL231M 32 "
Усі ціни 6 →Телевізор ECG 32HSL231M | 7 693 грн. |
Телевизор ECG 32HSL231M (smart + 12v) | 7 535 грн. |
Телевізор ECG 32HSL231M | 7 545 грн. |
Телевізор ECG 32HSL231M | 8 602 грн. |
Телевізор ECG 32HSL231M (220 В, 12 В) | 9 750 грн. |
Телевізор ECG 32HSL231M (smart + 12v) | 9 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →