Бутербродниця ECG S 169
Фото 3 |
ECG S 169 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ECG S 169
Усі ціни 17 →Ecg S 169 | 907 грн. |
Бутербродниця ECG S 169 | 819 грн. |
Сендвічниця ECG S 169 (S169) | 1 046 грн. |
Сэндвичница ECG S 169 (S169) S169 | 856 грн. |
Сендвічниця ECG S 169 (S169) S169 | 819 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості тостера / бутербродниці ECG S 169:
- Довжина мережевого шнура – 70 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →