Бутербродниця Severin SA 2971
Фото 5 |
Severin SA 2971 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin SA 2971
Усі ціни 18 →Severin Sa 2971 | 749 грн. |
Бутербродниця SA 2971 Severin SA 2971 | 889 грн. |
Бутербродница SEVERIN SA 2971 | 889 грн. |
Сендвічниця Severin 2971 | 908 грн. |
Сендвічниця Severin SA 2971 (SA2971) SA2971 | 889 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →