Сковорідка Edenberg EB-9151 18 см
Фото 7 |
Edenberg EB-9151 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-9151 18 см
Усі ціни 8 →Сковорода Edenberg 18см з гранітним покриттям (EB-9151) | 465 грн. |
Сковорода із гранітним антипригарним покриттям Edenberg EB-9151 | 423 грн. |
Сковорода універсальна Edenberg EB-9151 18 см | 445 грн. |
Сковорода алюмінієва з гранітним покриттям 18 см Edenberg EB-9151 | 459 грн. |
Сковорода Edenberg з тришаровим мармуровим покриттям 18 см (EB-9151) | 409 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Edenberg EB-9151
Ціни на Edenberg EB-9151 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-9150 16 см | від 330 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-9151 18 см | від 365 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-9152 20 см | від 360 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-9153 22 см | від 440 грн. | 9 пропозицій | ||
Edenberg EB-9154 24 см | від 470 грн. | 10 пропозицій | ||
Edenberg EB-9155 26 см | від 525 грн. | 10 пропозицій | ||
Edenberg EB-9156 28 см | від 560 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →