Сковорідка Vitrinor K2 Rojo 1105674 18 см
Фото 5 |
Vitrinor K2 Rojo 1105674 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor K2 Rojo 1105674 18 см
Усі ціни 7 →Сковорода Vitrinor K2 Red, 18 см (1105674) | 400 грн. |
Сковорода Vitrinor K2 Red 18 см (1105674) | 352 грн. |
Сковорода 18 см K2 Red Vitrinor VR-1105674 | 528 грн. |
Сковорода 18 см K2 Red Vitrinor VR-1105674 | 633 грн. |
Сковорода з антипригарним покриттям Vitrinor K2 Red 18 см (1105674) | 496 грн. |
Сковорода 18 см K2 Red Vitrinor VR-1105674 | 470 грн. |
Сковорода Rojo 18cм з антипригарним покриттям Vitrinor 1105674 | 392 грн. |
Модификації Vitrinor K2 Rojo 1105674
Ціни на Vitrinor K2 Rojo 1105674 |
---|---|---|---|---|
Vitrinor K2 Rojo 1105674 18 см | від 352 грн. | 11 пропозицій | ||
Vitrinor K2 Rojo 1105675 20 см | від 380 грн. | 7 пропозицій | ||
Vitrinor K2 Rojo 1105677 24 см | від 428 грн. | 9 пропозицій | ||
Vitrinor K2 Rojo 1105678 26 см | від 452 грн. | 12 пропозицій | ||
Vitrinor K2 Rojo 1105679 28 см | від 520 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →