Сковорідка Edenberg EB-9152 20 см
Фото 7 |
Edenberg EB-9152 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-9152 20 см
Усі ціни 11 →Сковорода універсальна Edenberg EB-9152 20 см | 518 грн. |
Сковорода Edenberg 20 см із гранітним покриттям (EB-9152) | 520 грн. |
Сковорода з гранітним покриттям з гранітним антипригарним покриттям 20 см | 520 грн. |
Сковорода універсальна Edenberg EB-9152 20 см | 489 грн. |
Сковорода універсальна 20 см Edenberg EB-9152 | 420 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Edenberg EB-9152
Ціни на Edenberg EB-9152 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-9150 16 см | від 377 грн. | 9 пропозицій | ||
Edenberg EB-9151 18 см | від 409 грн. | 9 пропозицій | ||
Edenberg EB-9152 20 см | від 360 грн. | 12 пропозицій | ||
Edenberg EB-9153 22 см | від 475 грн. | 10 пропозицій | ||
Edenberg EB-9154 24 см | від 535 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-9155 26 см | від 590 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-9156 28 см | від 599 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →