Сковорідка Edenberg EB-3428 24 см
Фото 5 |
Edenberg EB-3428 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3428 24 см
Усі ціни 14 →EDENBERG EB-3428 | 697 грн. |
Сковорода Edenberg 24 см з мармуровим покриттям та кришкою (EB-3428) | 675 грн. |
Сковорода з кришкою з мармуровим антипригарним покриттям 24 см Edenberg EB | 763 грн. |
Сковорода універсальна із кришкою Edenberg EB-3428 24 см | 728 грн. |
Сковорода алюмінієва зі скляною кришкою антипригарне покриття 24 см Edenbe | 645 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3428
Ціни на Edenberg EB-3428 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3426 20 см | від 470 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-3427 22 см | від 502 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-3428 24 см | від 551 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-3429 26 см | від 656 грн. | 5 пропозицій | ||
Edenberg EB-3430 28 см | від 665 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →