Сковорідка Vitrinor K2 2108001 18 см
Vitrinor K2 2108001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor K2 2108001 18 см
Усі ціни 6 →Сковорода Vitrinor K2, 18 см (2108001) | 400 грн. |
Сковорода Vitrinor K2 18 см (2108001) | 400 грн. |
Сковорода універсальна Vitrinor K2 VR-2108001 18 см | 528 грн. |
Сковорода з антипригарним покриттям Vitrinor K2 18 см (2108001) | 496 грн. |
Сковорода універсальна Vitrinor K2 VR-2108001 18 см | 504 грн. |
Сковорода універсальна Vitrinor K2 VR-2108001 18 см | 450 грн. |
Модификації Vitrinor K2 2108001
Ціни на Vitrinor K2 2108001 |
---|---|---|---|---|
Vitrinor K2 2108001 18 см | від 400 грн. | 8 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108002 20 см | від 432 грн. | 10 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108003 22 см | від 448 грн. | 10 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108004 24 см | від 509 грн. | 20 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108005 26 см | від 570 грн. | 13 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108006 28 см | від 618 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →