Сковорідка Edenberg EB-9154 24 см
Фото 7 |
Edenberg EB-9154 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-9154 24 см
Усі ціни 11 →EDENBERG EB-9154 | 560 грн. |
Сковорода 24 см Edenberg із гранітним покриттям з алюмінію (EB-9154) | 580 грн. |
Сковорода з гранітним покриттям з гранітним антипригарним покриттям 24 см | 604 грн. |
Сковорода універсальна Edenberg EB-9154 24 см | 583 грн. |
Сковорода універсальна 24 см Edenberg EB-9154 | 539 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Edenberg EB-9154
Ціни на Edenberg EB-9154 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-9150 16 см | від 330 грн. | 9 пропозицій | ||
Edenberg EB-9151 18 см | від 365 грн. | 9 пропозицій | ||
Edenberg EB-9152 20 см | від 360 грн. | 12 пропозицій | ||
Edenberg EB-9153 22 см | від 440 грн. | 10 пропозицій | ||
Edenberg EB-9154 24 см | від 470 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-9155 26 см | від 525 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-9156 28 см | від 560 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →