Edifier W800BT Plus
Відео 19Фото 12 |
Edifier W800BT Plus |
|
Зручні накладні навушники закритого типу з бездротовим підключенням, вбудованим мікрофоном, значною автономністю (до 55 год) та можливістю класичного проводового підключення. В основі цієї моделі лежить апаратна платформа Snapdragon Sound QCC3024 від американської компанії Qualcomm, яка забезпечує підтримку високоякісного аудіокодека aptX та фірмової технології шумоподавлення Qualcomm CVC8.0.
Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для користувачів, які бажають придбати накладні навушники, що довго грають, з гарним звучанням і функцією повноцінної bluetooth-гарнітури, здатної якісно захоплювати голос для прийому викликів зі смартфона. М'які амбушюри навушників Edifier W800BT Plus забезпечують надійну пасивну шумоізоляцію, а середній рівень притиску не викликає дискомфортних відчуттів при тривалому носінні.
Для підключення до будь-якого сучасного смартфона, планшета або ноутбука використовується бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.1 з робочим радіусом до 10 м. Динамічні випромінювачі з неодимовими магнітами та імпедансним опором 32 Ом гарантують якісний та гучний звук, що підходить для прослуховування більшості популярних музичних жанрів. Підтримка технології Multipoint дозволяє одночасне сполучення з двома гаджетами.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edifier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edifier.
Купити Edifier W800BT Plus
Усі ціни 7 →Наушники с микрофоном Edifier W800BT Plus Black W800BTPLUSBLACK | 1 369 грн. |
Навушники з мікрофоном Edifier W800BT Plus Black | 2 212 грн. |
Наушники с микрофоном Edifier W800BT Plus Black W800BTPLUSBLACK | 1 375 грн. |
Навушники з мікрофоном Edifier W800BT Plus Black W800BTPLUSBLACK | 1 379 грн. |
Навушники з мікрофоном Edifier W800BT Plus Black | 1 482 грн. |
Наушники с микрофоном Edifier W800BT Plus Red | 1 828 грн. |
Навушники з мікрофоном Edifier W800BT Plus Black | 1 369 грн. |
шикарні навушники, якість та автономність вражає, єдине що трішки починає боліти голова в місцях де вони сидять після години прослуховування мультимедіа якість, автономність, потужність звуку (я не меломан) пластик, напевно якщо впадуть до долу то щось обов'язково відвалитися (ще не падали) Микола Грицик: користуюся Edifier W800BT Plus більше року |
Чудові навушники, збалансоване звучання, підтримка Aptx, максимальна гучність мені трішки недостатня але це компенсується якість звучання, на голові майже невідчуваються, надмякі амбюшури, повність закривають вуха Всі!!! Нічого! |