Edifier W820NB Plus Review - ANC + LDAC On A Budget!
12 червня 202370 174 перегляда
Edifier W820NB Plus - Full Review (Music & Mic Samples)
19 травня 202311 386 переглядів
Top Kopfhörer für 79€ - Edifier W820NB Plus | deutsch
2 червня 2023630 переглядів
Review Headphone Edifier W820NB Plus | Rekomendasi Headphone 2023
11 квітня 2023687 переглядів
【約7000円】定番有能無線ヘッドホンがLDAC対応! / Edifier W820NB Plus レビュー!
4 червня 20239 057 переглядів
Review Edifier W820NB Plus, Semua Tergantung 4 Jawaban Kamu...
3 травня 20235 056 переглядів
Thay Earpad cho Edifier W820NB và Edifier W820NB Plus : Rẻ + Đơn giản !!!
19 квітня 20236 697 переглядів
EDIFIER W820NB PLUS - QUÁ NHIỀU TEM VÀNG NHƯNG . . . CẤT VÀO KHO THÔI !!!
3 червня 202325 880 переглядів
Plus Minus Headphone Bluetooth Edifier W820NB Plus
5 травня 20237 037 переглядів
รีวิว Edifier W820NB Plus ใช้ดีจนงงว่าขายราคานี้ได้ยังไง ?!
16 травня 2023184 706 переглядів
Edifier W820NB Plus The Upgrade that Everyone Wanted !!!
12 травня 20234 555 переглядів
Headset Kelas Sultan !! EDIFIER W820NB PLUS
10 квітня 20232 161 перегляд
Edifier W820NB PLUS - Trên tay nhanh headphone chống ồn 2 "tem vàng" của Edifier - Nhiều nâng cấp
14 квітня 202318 360 переглядів
【レビュー】Edifier W820NB PLUS ハイレゾ再生可能、ノイズキャンセリング搭載ワイヤレスヘッドホンのコスパが凄い?
9 червня 20232 562 перегляда
EDIFIER W820NB PLUS Quick Review! Versi Baru Dengan Fitur Yang Lebih, Harus Dicoba Nih!
4 квітня 202320 170 переглядів
Edifier W820NB Plus ANC Wireless Headphone Review
3 квітня 202319 516 переглядів
このワイヤレスヘッドホン 1万円以下ならコスパかなり良いのでは?【Edifier W820NB Plus】
9 червня 202392 064 перегляда
รีวิว Edifier W820NB Plus ตัวจบแต่ไม่เจ็บ ตัดเสียงได้ด้วย
5 червня 202348 955 переглядів
【凄い】コスパのお化けノイズキャンセルヘッドホン「EDIFIER W820NB Plus」
5 червня 202310 363 перегляда
EDIFIER W820NB PLUS REVIEW - FITUR LENGKAP, UPGRADE MANTAP!
11 квітня 20233 923 перегляда
コスパ抜群!ワイヤレスヘッドホン買うならEdifier W820NBPLUSがでた!ハイブリッドアクティブノイズキャンセリングによる臨場感あふれるハイレゾサウンドを実されてて凄いぞ!!#ヘッドホン
5 червня 20237 551 перегляд
【EDIFIER】ハイレゾ対応!ANCヘッドホンが驚愕のコスパ!ゲームも音楽もこれ一本欲しい機能が全部入り!!『W820NB PLUS』の本気が凄い…✨【レビュー】
7 червня 20237 894 перегляда
ОБЗОР EDIFIER W820NB PLUS | БЕСПРОВОДНЫЕ HI-RES НАУШНИКИ С ХОРОШИМ БАСОМ
10 травня 20238 753 перегляда
РАСПАКОВКА EDIFIER W820NB PLUS- НАУШНИКИ НОВОГО ПОКОЛЕНИЯ!
17 грудня 20232 204 перегляда
Edifier W820NB Plus review | Worth your money?
22 серпня 202312 337 переглядів
EDIFIER W820NB Plus + Benks Headphone Stand: Perfect Combo!
28 листопада 2023211 переглядів
Which one is better? Edifier WH700NB vs W820NB PLUS
19 грудня 202317 900 переглядів
Edifier W820NB Plus review - Brilliant budget ANC
21 вересня 20231 006 переглядів
Edifier W820NB Plus Headphones Review
19 лютого 20241 328 переглядів
What does an extra $10 get you? | EDIFIER W820NB PLUS vs W820NB #giveaway
16 червня 202330 954 перегляда
Edifier W820NB Plus, terjangkau namun kaya fitur
7 червня 2023393 перегляда
Edifier W820NB Plus UPGRADED Headphones | Best Headphones Below 100$ Since the W820NB
1 червня 20233 080 переглядів
Edifier W820NB Plus ANC Test - HeadphonesAddict
29 травня 20233 601 перегляд
Edifier W820NB Plus: The BEST Just Got Better! | Versus Cleer, 1More, Edifier
5 травня 202338 645 переглядів
Edifier W820NB Plus VS W820NB - GREAT Sound With LDAC Codec At Budget Price!
2 липня 20239 922 перегляда
Fitur Lengkap Banget !!! (Review Edifier W820 NB Plus)
4 квітня 202314 749 переглядів
Fitur Lengkap Banget !!! (Review Edifier W820 NB Plus) (eng subt)
3 квітня 202325 365 переглядів
Edifier W820NB Plus Sound Quality Test - HeadphonesAddict
29 травня 202313 762 перегляда
Headphones Over-Ear Wireless W820NB Plus Edifier
10 травня 2023751 перегляд
Enhanced Audio - Edifier W820NB PLUS Review
1 червня 20232 449 переглядів
Edifier W820NB Plus ANC & LDAC Headphones: 1-Week Review
17 червня 20235 796 переглядів
EDIFIER W820NB Plus ANC headphones #W820NBPlus #Edifier
25 травня 20232 278 переглядів
Как выбрать игровую гарнитуру