Edifier W600BT
Відео 19Фото 3 |
Edifier W600BT |
|
Закриті накладні бездротові bluetooth-навушники із вбудованим у чашу мікрофоном, можливістю кабельного підключення та підтримкою технології Multipiont для одночасного сполучення з кількома джерелами. Забезпечують хорошу автономність (до 30 год) та гідну якість звучання, що гарантується динамічними випромінювачами діаметром 40 мм з неодимовими магнітами. Виробником позиціонуються як доступний продукт середньої цінової категорії, є молодшою моделлю сімейства бездротових накладних навушників Edifier W-Series.
Міцна та зручна конструкція навушників Edifier W600BT здатна легко підлаштовуватись під індивідуальні анатомічні особливості голови користувача. Завдяки якісним матеріалам та великим м'яким амбушюрам забезпечуються комфортні відчуття при тривалому носінні та непогана пасивна шумоізоляція. Для бездротового сполучення з пристроєм-джерелом, в якості якого може використовуватися будь-який сучасний смартфон, планшет або ноутбук, застосовується бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.1 з передавачем Class 2 (радіус дії до 10 м). Також підтримується кабельне підключення комплектним дротом із роз'ємом mini-Jack 3.5mm. Вбудований мікрофон дозволяє навушникам виконувати роль бездротової гарнітури для голосового спілкування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edifier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edifier.
Купити Edifier W600BT
Усі ціни 9 →Навушники з мікрофоном Edifier W600BT Grey | 1 307 грн. |
Навушники з мікрофоном Edifier W600BT Black | 1 387 грн. |
Навушники з мікрофоном Edifier W600BT Blue | 1 439 грн. |
Наушники с микрофоном Edifier W600BT Black | 1 301 грн. |
Наушники с микрофоном Edifier W600BT Blue | 1 444 грн. |