Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Edifier
Навушники

Edifier W830NB

Фото - Навушники Edifier W830NB
Відео 25Фото 26
Edifier W830NB
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
можливість складання
поворотні чаші
Тип підключеннякомбіновані
ПідключенняUSB-C
Bluetooth v5.4
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Радіус дії10 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Hi-Res Audio
Ігровий режим (низький input lag)
Затримка звуку80 мс
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 40000 Гц
Чутливість91 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Мобільний застосунок / ConneX /
Регулювання гучності
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Multipoint
Підтримка кодеківAAC
LDAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників670 мАгод
Час зарядки1.5 год
Час роботи (музика)54 год
Час роботи (без шумозниження)94 год
Швидка зарядка15 хвилин на 10 годин роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага267 г
Офіційний сайтedifier.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2024
Ігровий режим, підтримка Hi-Res Audio, відмінна автономність. Активне шумозаглушення оснащене DNN – Deep Neural Network (глибинна нейронна мережа)

Довготривалі повнорозмірні навушники з заявленою автономністю до 94 годин прослуховування музики. Таке тривале час роботи можливе, якщо не використовувати функцію активного гібридного шумопоглинання. Система шумопоглинання скорочує автономність до 54 годин, що також є досить вражаючим результатом. За замовчуванням модель підключається до джерел звуку по протоколу бездротової передачі даних Bluetooth v 5.4.

Навушники можуть похвалитися сертифікацією Hi-Res Audio, підтримкою кодеків AAC і LDAC, режимом Spatial Sound для покращеного просторового звучання. Непосередньо за якість звуку відповідають 40-міліметрові динамічні драйвери, що охоплюють діапазон частот від 20 Гц до 20 кГц. Edifier W830NB підійде для прослуховування аудіотреків самих різноманітних музичних напрямків. Важать навушники 267 г. Їх комфортне використання забезпечується регульованою конструкцією оголів'я у поєднанні з м'якими амбушюрами з шкірозамінника. Наостанок в моделі відзначено ігровий режим з низькою затримкою передачі звуку (близько 80 мс).

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edifier 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edifier.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Edifier W830NB

Усі ціни 22 →

Навушники з мікрофоном Edifier W830NB White

Навушники з мікрофоном Edifier W830NB White — це високоякісне бездротове рішення для слухання музики та спілкування. Вони осн... щеащені 40-міліметровими динаміками з титановим покриттям, що забезпечують широку частотну характеристику від 20 Гц до 40 кГц і детальне звучання. Підтримка кодеків LDAC, AAC і SBC гарантує високу якість звуку з глибокими низькими і чистими високими нотами. Технологія Spatial Sound створює тривимірне відчуття простору, поглиблюючи відчуття від прослуховування. Вбудоване гібридне шумозаглушення ANC з рівнем до -45 дБ допомагає ізолювати від сторонніх шумів, а режими високого та середнього рівня дозволяють налаштувати комфорт під будь-які умови. Завдяки технології Ambient Aware ви можете одночасно слухати музику і залишатися в курсі навколишнього середовища. Максимальний час роботи до 94 годин на одному заряді, а швидка зарядка за 15 хвилин забезпечує 10 годин відтворення. Вбудовані мікрофони з штучним інтелектом і п'ятьмя мікрофонами забезпечують кришталево чисті телефонні дзвінки навіть у шумних місцях. Ергономічний дизайн з м'якими амбушурами і регульованим сталевим наголов'ям гарантує комфорт протягом тривалого використання. Завдяки Bluetooth 5.4 навушники стабільно з'єднуються з кількома пристроями одночасно, а складна конструкція дозволяє легко транспортувати їх. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує високоякісний звук, тривалий час роботи і комфорт у повсякденному використанні.
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 358 грн.

Навушники з мікрофоном Edifier W830NB Black

Навушники з мікрофоном Edifier W830NB Black — накладні безпровідні навушники з Bluetooth 5.4 і опцією провідного підключення... ще3,5 мм; оснащені 40 мм драйверами, діапазоном частот 20–40 000 Гц, імпедансом 32 Ω і чутливістю 91 дБ для детального та динамічного звучання. Активна система шумозаглушення (ANC) із режимами для музики та ігор, мультипунктове підключення, сумісність з Google Assistant і додатком Edifier ConneX
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
3 500 грн.

Edifier W830NB ANC Чорний

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
3 006 грн.

Навушники Edifier W830NB Bluetooth Mint Green

Маркетплейс: Rozetka.ua  HK Shipment З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 356 грн.

Навушники з мікрофоном Edifier W830NB Gray

Навушники з мікрофоном Edifier W830NB Gray пропонують високоякісний бездротовий звук з підтримкою сертифікацій Hi-Res Audio т... щеа Hi-Res Audio Wireless. Вони оснащені 40-міліметровими динаміками з титановим покриттям, що забезпечує широкий частотний діапазон від 20 до 40 000 Гц і деталізоване звучання. Технологія Spatial Sound створює ефект 3D-звуку, даруючи відчуття присутності в центрі подій. Навушники підтримують кодеки LDAC, AAC і SBC, що гарантує чіткість і гармонійність звучання. Гібридне шумозаглушення ANC зменшує зовнішні шуми до -45 дБ, а два режими — високий і середній — дозволяють налаштувати рівень ізоляції. Режим Ambient Aware дозволяє слухати музику та залишатися в курсі навколишнього середовища одночасно. Вбудований акумулятор забезпечує до 94 годин роботи з вимкненим ANC і швидкою зарядкою — 10 годин відтворення всього за 15 хвилин. Модель обладнана п’ятьма мікрофонами із штучним інтелектом для чистих телефонних дзвінків у шумних умовах. Ергономічний дизайн із м’якими амбушурами та регульованим сталевим наголов’ям забезпечує комфорт тривалого використання. Компактна складна конструкція і Bluetooth 5.4 дозволяють легко переносити навушники і підтримувати стабільне з’єднання з двома пристроями одночасно. Це ідеальне рішення для прослуховування музики, перегляду фільмів та телефонних дзвінків у будь-яких умовах.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 485 грн.
ще 17 пропозицій

Динаміка цін на Edifier W830NB

Топ навушники
26 грудня 2024
Навушники гарні, якщо у вас андроід смартфон, якщо ні то теж добрий звук, але при увімкненому лдак краще відчувається, доволі легкі, не тиснуть на вуха, є шумодав хоч і не топовий, але наприклад шум компа гасить.
Легкість, автономність космічна, підтримка кодеків, звук, режими, складана конструкція.
Не впевнено тримаються на голові, мікро не дуже гарний, хіба що говорити в приміщенні і не тихо, шумодав є, але мінамально гасить звуки, хоча застаку ціну це клас.
Додати відгук
Відеоогляди

Високі стандарти

Навушники Edifier W830NB демонструють відмінну якість двосторонньої передачі звуку незалежно від навколишніх умов. Закрита повнорозмірна конструкція разом з системою активного шумозаглушення адаптується під різні сценарії використання — чи то транспорт, вулиця або жваві місця — зберігаючи баланс звуку і комфорт прослуховування. Динамічні випромінювачі діаметром 40 мм з окремими акустичними камерами забезпечують детальне опрацювання всього діапазону частот від 20 до 40000 Гц, дозволяючи кожному інструменту звучати чітко і природно. Передбачено режим просторового звучання Spatial Sound, що додає обсяг і реалістичність аудіо. Модель сертифікована за стандартом Hi-Res Audio, що гарантує високу якість як при провідному підключенні через USB-C, так і при бездротовій передачі по Bluetooth 5.4. Цей модуль підтримує мультипойнт-з'єднання, відрізняється стабільним зв’язком і енергоефективністю. Також реалізовано підтримку кодека LDAC, що забезпечує передачу звуку високої роздільної здатності без втрат. Для голосового зв'язку використовується мікрофон з алгоритмами штучного інтелекту DNN (Deep Neural Network), що ефективно відділяють мову від сторонніх шумів. Геймерам сподобається режим з низькою затримкою, ідеально підходящий для динамічних ігор.

Автономність і управління

Однією з ключових переваг Edifier W830NB є вражаюча автономність — до 94 годин відтворення музики (або до 54 годин при активному ANC). Підтримка швидкої зарядки дозволяє отримати близько 10 годин роботи всього за 15 хвилин. Керувати параметрами можна через фірмовий додаток ConneX, де доступні функції пошуку пристрою, прозорий режим, розширені налаштування еквалайзера та автовимкнення. Конструкція навушників включає поворотно-складні чаші та м'які амбушури, забезпечуючи зручну посадку та компактне зберігання при транспортуванні.