Зварювальний напівавтомат-інвертор Edon ExpertMIG-3150
Edon ExpertMIG-3150 200 A 7.2 кВт 300 A 13.5 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edon ExpertMIG-3150
Сварочный полуавтомат инверторный Edon ExpertMIG-3150 | 26 984 грн. |
Професійний зварювальний напівавтомат 2 в 1 MMA+MIG Edon EXPERTMIG-3150D ( | 29 829 грн. |
Зварювальний інверторний напівавтомат Edon EXPERT MIG-3150 (+MMA) | 27 773 грн. |
Модификації Edon ExpertMIG-3150
Ціни на Edon ExpertMIG-3150 |
---|---|---|---|---|
Edon ExpertMIG-2000 | від 22 168 грн. | 2 пропозиції | ||
Edon ExpertMIG-3150 | від 26 984 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →