Прасувальна дошка EGE Aqua
Відео 12 |
EGE Aqua |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGE Aqua
Усі ціни 18 →Гладильная доска EGE AQUA-21 Green Leaf 38*120 см (18364 Green Leaf) 18364 | 999 грн. |
EGE Aqua-21 38x120 см Aqua-2138x120см | 899 грн. |
Ege 18364 Blue Wave | 999 грн. |
Прасувальна дошка EGE AQUA-21 МИХ 18364 | 2 069 грн. |
Гладильная доска EGE AQUA-21 Grey Dots 38*120 см (18364 Grey Dots) 18364 G | 999 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →