Душова кабіна Eger Stefani 599-535/1 90 90x90 кутова
Eger Stefani 599-535/1 90 |
|
Додатково може комплектуватися піддоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eger Stefani 599-535/1 90 90x90 кутова
Душова кабіна Eger Stefani 90x90x190 599-535 / 1 без піддону і кріплення 5 | 12 040 грн. |
Душова кабіна Eger Stefani 90 см (599-535/1) 599-535/1 | 12 040 грн. |
Душова кабіна Eger Stefani 90x90x190 599-535/1 без піддону та кріплень | 14 694 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →