Душова кабіна Ravak Supernova 90x90
Фото 5 |
Ravak Supernova SKCP4-90 80x8090x90 |
|
Піддон купується окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Supernova 90x90
Усі ціни 22 →Душова кабіна Ravak Supernova SKCP4 90x90 (Профіль - сатин, скло - перламу | 22 489 грн. |
Ravak Ravak SKCP4-90 195 Белый Pearl (3117O10211) 3117O10211 | 15 394 грн. |
Ravak Ravak Душ. штора SKCP 4-90 195 pearl, проф. білий, напівкругла - 311 | 15 297 грн. |
Душевая кабина RAVAK Supernova SKCP4-90 полукруглая, 900x900 мм h1850, про | 20 615 грн. |
Душевая кабина Ravak Supernova SKCP4-90 GRAPE, черный профиль 3117O302ZG | 30 401 грн. |
ще 17 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової кабіни Ravak Supernova SKCP4-90:
- AntiCalc — технологія захисту скла від вапняних відкладень (водовідштовхувальний бар'єр)
- Колір профілю — сатин, білий
Модификації Ravak Supernova
Ціни на Ravak Supernova |
---|---|---|---|---|
Ravak Supernova 80x80 | від 12 075 грн. | 23 пропозиції | ||
Ravak Supernova 90x90 | від 12 915 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →