Акваріум EHEIM Vivaline 126 л
Фото 9 |
EHEIM Vivaline 126 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EHEIM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EHEIM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EHEIM Vivaline 126 л
Акваріум Eheim vivaline LED 126 1x10.6W (LED) сірий дуб без тумби (0613011 | 15 145 грн. |
Акваріум Eheim vivaline LED 126 1x10.6W (LED) білий без тумби (0613013) | 15 145 грн. |
Акваріум Eheim vivaline LED 126 1x10.6W (LED) антрацитовий без тумби (0613 | 15 145 грн. |
Акваріумний комплект Eheim vivaline LED 126 1x10.6W (LED) антрацитовий з т | 22 718 грн. |
Акваріумний комплект Eheim vivaline LED 126 1x10.6W (LED) білий з тумбою ( | 22 718 грн. |
Додаткові функції і можливості акваріума EHEIM Vivaline 126:
- Загальний розмір з тумбою: 1240х800х360 см
Модификації EHEIM Vivaline
Ціни на EHEIM Vivaline |
---|---|---|---|---|
EHEIM Vivaline 126 л | від 15 145 грн. | 5 пропозицій | ||
EHEIM Vivaline 180 л | від 8 841 грн. | 9 пропозицій | ||
EHEIM Vivaline 240 л | від 10 104 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →