Швонарізчик Husqvarna FS 400 LV (9651482-01)
Відео 1Фото 5 |
Husqvarna FS 400 LV |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husqvarna FS 400 LV
Усі ціни 6 →Швонарезчик Husqvarna FS 400 LV, 450 мм 9651482-01 | 80 268 грн. |
Нарезчик швов Husqvarna FS400LV, 450 мм 9651482-01 | 80 268 грн. |
Нарізувач швів Husqvarna FS 400LV; 500 мм; 1" (9677965-01) | 86 496 грн. |
Швонарезчик Husqvarna FS 400 LV, 500 мм 9677965-01 | 86 496 грн. |
Резчик швов Husqvarna FS 400 LV 9677965-01 | 86 496 грн. |
Швонарезчик Husqvarna FS 400 LV | 80 268 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →