Циркулярна пила Einhell Expert TE-TC 18/115 Li-Solo (4301190)
Відео 1Фото 9 |
Einhell Expert TE-TC 18/115 Li-Solo |
|
Модель Expert TE-TC 18/115 Li-Solo поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert TE-TC 18/115 Li-Solo
Усі ціни 10 →Плиткоріз Einhell TE-TC 18/115 Li (без АКБ та ЗП) (4301190) 4301190 | 4 494 грн. |
Плиткоріз EINHELL TE-TC 18/115 Li (без АКБ та ЗП ) (4301190) | 4 494 грн. |
Плиткоріз Einhell TE-TC 18/115 Li - Solo, 18В, PXC, диск 115х22.2 мм (без | 4 402 грн. |
Плиткорез Einhell TE-TC 18/115 Li - Solo, 18В, PXC, диск 115х22.2 мм (без | 4 494 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди