Вертикутер Einhell GC-SC 36/31 Li Solo (3420660)
Фото 5 |
Einhell GC-SC 36/31 Li Solo
Тип:вертикутер
Ширина захоплення:31 см
Глибина обробки:від 9 мм, до 3 мм
Установок глибини:4
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Всі характеристики
Характеристики GC-SC 36/31 Li Solo
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell GC-SC 36/31 Li Solo
Усі ціни 14 →Акумуляторний скарифікатор Einhell GC-SC 36/31 LI, без акб | 6 138 грн. |
Аератор-скарифікатор Einhell GC-SC 36/31 Li – Solo (3420660) 3420660 | 6 138 грн. |
EINHELL GC-SC 36/31 Li - Solo (3420660) | 6 138 грн. |
Einhell Einhell GC-SC 36/31 Li-Solo (без АКБ и ЗУ) | 6 138 грн. |
EINHELL GC-SC 36/31 Li - Solo (3420660) | 6 138 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →