Дриль Einhell Classic TC-ID 18 Li Solo (4513960)
Відео 2Фото 7 |
Einhell Classic TC-ID 18 Li Solo акк. 1 шт 2.5 Агод акк. відсутній |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Classic TC-ID 18 Li Solo
Усі ціни 29 →Акумуляторний ударний дриль Einhell TC-ID 18 Li - Solo, без акб | 2 106 грн. |
Дриль ударний акумуляторний Einhell Classic TC-ID 18 Li-Solo 0-1200об/хв ( | 2 106 грн. |
Акумуляторна дриль ударний Einhell TC-ID 18 Li-Solo (4513960) Einhell | 1 885 грн. |
Дриль ударна Einhell TC-ID 18 Li - Solo (4513960) | 2 106 грн. |
Дриль Einhell PXC TC-ID 18 Li-Solo (без АКБ та ЗП) (4513960) | 2 194 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Einhell Classic TC-ID 18 Li Solo
Ціни на Einhell Classic TC-ID 18 Li Solo |
---|---|---|---|---|
Einhell Classic TC-ID 18 Li Kit | від 2 892 грн. | 1 пропозиція | ||
Einhell Classic TC-ID 18 Li Solo | від 1 885 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →