Обприскувач Einhell GE-WS 18/150 Li-Solo (3425230)
Фото 3 |
Einhell GE-WS 18/150 Li-Solo |
|
Працює від акумуляторів Einhell Power X-Change
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входить
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell GE-WS 18/150 Li-Solo
Усі ціни 13 →EINHELL GE-WS 18/150 Li-Solo (3425230) | 6 270 грн. |
Обприскувач садовий акумуляторний EINHELL GE-WS 18/150 Li-Solo, PXC 18В, 1 | 6 477 грн. |
EINHELL GE-WS 18/150 Li-Solo (3425230) | 6 270 грн. |
Обприскувач акумуляторний Einhell GE-WS 18/150 Li - Solo ранцевий (3425230 | 6 270 грн. |
Обприскувач Einhell GE-WS 18/150 Li-Solo, PXC,17 л (3425230) | 6 197 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →