Обприскувач GARDENA Pressure Sprayer 5 l EasyPump 11136-20
Відео 2Фото 16 |
GARDENA Pressure Sprayer 5 l EasyPump 11136-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Pressure Sprayer 5 l EasyPump 11136-20
Опрыскиватель Gardena EasyPump, аккумуляторный, 5 л 11136-20.000.00 | 5 475 грн. |
Обприскувач акумуляторний Gardena EasyPump з латунним соплом 5 л (11136-20 | 5 750 грн. |
Обприскувач акумуляторний Gardena Comfort EasyPump 5 літрів (11136-20) | 5 750 грн. |
Обприскувач акумуляторний Gardena Comfort EasyPump 5 літрів (11136-20) | 6 000 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →