Компресор Einhell Pressito 18/25 Hybrid (4020430)
Відео 5Фото 11 |
Einhell Pressito 18/25 Hybrid |
|
Гібридний компресор працює від акумулятора або мережі
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Pressito 18/25 Hybrid
Усі ціни 11 →Гібридний компресор Einhell Pressito 18/25 Hybrid | 3 892 грн. |
Автомобільний компресор Einhell PRESSITO 18/25 Hybrid, PXC (4020430) 40204 | 3 892 грн. |
Компресор автомобільний EINHELL PRESSITO 18/25 Hybrid, PXC (4020430) | 3 892 грн. |
Компрессор автомобильный гибридный Einhell PRESSITO 18/25 Hybrid, PXC, 230 | 3 892 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →