Компресор Einhell Pressito 18/25 (4020420)
Відео 1Фото 12 |
Einhell Pressito 18/25 |
|
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Pressito 18/25
Усі ціни 15 →Акумуляторний компресор Einhell Pressito 18/25, без акб | 2 476 грн. |
Компресор повітряний Einhell PRESSITO 18/25, акумуляторний 18В PXC (402042 | 2 476 грн. |
Компресор повітряний EINHELL PRESSITO 18/25, акумуляторний 18В PXC (402042 | 2 476 грн. |
Компрессор воздушный Einhell PRESSITO 18/25, аккумуляторный 18В PXC, 10.5б | 2 476 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →