Пневматична гвинтівка Ekol Thunder ES450
Відео 2Фото 5 |
Ekol Thunder ES450 |
|
Врівноважений зразок пневматичної зброї від відомого турецького бренду Ekol. Для стрільби з гвинтівки застосовуються свинцеві кулі поширеного калібру 4.5 мм, взвод «гармати» після кожного пострілу здійснюється шляхом переламування сталевого ствола. На благо забезпечення стабільної траєкторії польоту кулі внутрішні поверхні ствола Ekol Thunder ES450 встеляють спеціальні нарізи. Також нарізний ствол забезпечує високу купчастість стрільби.
Приклад у гвинтівки має незвичайну форму, проте на практиці він є зручним і ергономічним. Ложе зброї виконано з жорсткого полімерного матеріалу з гумовим потиличником для гасіння енергії віддачі при пострілах. Гвинтівка оснащується автоматичним запобіжником для захисту від мимовільного спуску затвора. Штатні Прицільні пристосування на борту моделі — це Прицільна планка і мушка зі світлонакопичувальними нитками. 11-міліметровий профіль типу "ластівчин хвіст" доведеться до речі для установки на ствольну коробку зовнішніх оптичних прицілів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ekol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ekol.
Купити Ekol Thunder ES450
Усі ціни 25 →Ekol Thunder-M ES450 | 5 500 грн. |
Пневматическая винтовка (воздушка) Ekol Thunder ES450 | 5 950 грн. |
Пневматическая винтовка Ekol Thunder ES450 | 5 480 грн. |
Ekol Thunder ES450 (черный пластик) | 5 950 грн. |
Пневматична гвинтівка Ekol Voltran Thunder ES450 (Z26.1.9.004) | 5 950 грн. |
отдельно спусковой механизм для этой модели?