Пневматична гвинтівка Ekol Major ES450
Відео 1Фото 4 |
Ekol Major ES450 |
|
Турецька пневматична гвинтівка пружинно-поршневого типу, що характеризується досить високою швидкістю початкового польоту кулі-близько 310 м / с.боєприпасами для зброї служать свинцеві кулі поширеного калібру 4.5 мм. Система взводу в конструкції моделі представлена традиційним переломом ствола. Сам же ствол у гвинтівки виконаний зі сталі, його довжина становить 490 мм.внутрішню поверхню ствола встеляють спіральні канавки — Нарізна структура забезпечує стабільну траєкторію польоту кулі і покращує точність стрільби.
Ложе у Ekol Major ES450 пластикове - за типом "Монте-Карло". Тут мається на увазі, що на прикладі наявна «Щока» для зручного хвата гвинтівки і ведення прицільного вогню. Безпека при поводженні зі зброєю гарантує автоматичний запобіжник. Модель обладнали прицільною планкою і мушкою з фібергласовими нитками, які полегшують прицілювання в поганих умовах освітлення. Кастомні Приціли ставляться на гвинтівку за допомогою кріплення «ластівчин хвіст» на ствольній коробці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ekol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ekol.
Купити Ekol Major ES450
Усі ціни 6 →Ekol Major ES450 | 5 200 грн. |
Пневматическая винтовка (воздушка) Ekol Major ES450 | 5 640 грн. |
Пневматична гвинтівка Voltran Ekol Major ES450 | 5 638 грн. |
Пневматична гвинтівка Voltran Ekol Major ES450 | 4 963 грн. |
Пневматична гвинтівка Ekol Major ES450 з газовою пружиною | 5 845 грн. |
Пневматична гвинтівка Ekol Major ES450 | 5 640 грн. |