Пневматична гвинтівка Optima Striker Edge (23703651)
Фото 8 |
Optima Striker Edge |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima Striker Edge
Усі ціни 8 →Optima Striker Edge | 5 050 грн. |
Optima Striker Edge | 5 460 грн. |
Пневматическая винтовка Optima Striker Edge кал. 4,5 мм (2370.36.51) | 5 700 грн. |
Винтовка пневматическая Optima Striker Edge, 4,5 мм 2370.36.51 | 5 700 грн. |
Гвинтівка пневматична Optima Striker Edge 4.5 мм (23703651) | 5 700 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →