Пневматична гвинтівка Ekol Ultimate
Відео 2Фото 5 |
Ekol Ultimate |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ekol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ekol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ekol Ultimate
Усі ціни 10 →Пневматическая винтовка (воздушка) Ekol Ultimate F ES450 black 4,5 mm (868 | 5 784 грн. |
Ekol Ultimate ES450 черный пластик | 5 550 грн. |
Пневматична гвинтівка Ekol Voltran Ultimate ES450 | 5 200 грн. |
Пневматична гвинтівка Voltran Ekol Ultimate ES450 | 5 689 грн. |
Пневматична гвинтівка Ultimate ES450 + Оптика + Чехол + Кулі | 6 999 грн. |
ще 5 пропозицій
Замовив в інтернет магазині "Годинник".Домтоїнства: Ціна, потужність, легка. Попросив упакувати краще, проігнорували і посилка прийшла просто в обмотаному чорному "пакеті", так само залізний кожух на мушці був погано прикріплений, але я його поставив на місце і все ок. щойно купив(ла) Ekol Ultimate рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →