Конвектор Eldom RH01W30W-W 3 кВт
Eldom RH01W30W-W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eldom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eldom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Eldom RH01W30W-W
Ціни на Eldom RH01W30W-W |
---|---|---|---|---|
Eldom RH01W15W-W 1.5 кВт | від 4 799 грн. | 11 пропозицій | ||
Eldom RH01W20W-W 2 кВт | від 4 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Eldom RH01W25W-W 2.5 кВт | від 5 199 грн. | 2 пропозиції | ||
Eldom RH01W30W-W 3 кВт | від 5 349 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →