Конвектор SunWay SW-300 0.3 кВт
Фото 3 |
SunWay SW-300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SunWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SunWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SunWay SW-300 0.3 кВт
Усі ціни 6 →Інфрачервоний обігрівач SunWay SW-300 | 1 710 грн. |
Конвектор sun way sw-300 | 1 641 грн. |
SunWay SW-300 | 1 540 грн. |
Обогреватель Sun Way SW-300 | 1 611 грн. |
Обігрівач інфрачервоний SunWay SW-300 | 1 698 грн. |
Конвектор sun way sw-300 | 1 858 грн. |
Для додаткового обігріву особливо над ліжком хороший варіант а як повноцінна заміна батареї то тільки на малий об'єм приміщення або грітися біля радіусу до 2х метрів температура 80с гаряча приходить тепло! Гріє непогано в радіусі 2х метрів, купили бабусі в село повісили над ліжком як додаткове джерело опалення, бабуся задоволена, мало бере до 500 ват. кімната 12 метрів стеля 3 метри всю кімнату не прогріває користуюся SunWay SW-500 місяць і більше |
Додати відгук
Модификації SunWay SW-300
Ціни на SunWay SW-300 |
---|---|---|---|---|
SunWay SW-300 0.3 кВт | від 1 540 грн. | 6 пропозицій | ||
SunWay SW-500 0.5 кВт | від 1 926 грн. | 11 пропозицій | ||
SunWay SW-750 0.75 кВт | від 1 959 грн. | 53 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →