Тепловентилятор Electrolux EFH/C-5120
Electrolux EFH/C-5120 термостат |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EFH/C-5120
Electrolux EFH/C-5120 | 1 199 грн. |
Тепловентилятор ELECTROLUX EFH/C-5120 | 1 199 грн. |
Тепловентилятор Electrolux EFH/S-5120 | 1 399 грн. |
Тепловентилятор ELECTROLUX EFH/C-5120 | 1 180 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →