Тепловентилятор Electrolux EFH/W-9020
Electrolux EFH/W-9020 термостатрегулювання температуритаймерпульт ДУ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EFH/W-9020
Усі ціни 9 →Electrolux EFH/W-9020 | 3 653 грн. |
Настінний тепловентилятор Electrolux EFH/W-9020 | 3 645 грн. |
Тепловентилятор Electrolux EFH/W-9020 | 4 990 грн. |
Настенный тепловентилятор Electrolux EFH/W-9020 НС-1029008 | 4 999 грн. |
Настінний тепловентилятор Electrolux EFH/W-9020 | 3 642 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →