Мікрохвильова піч Electrolux EMZ 421 MMK чорний (947 607 501)
Фото 5 |
Electrolux EMZ 421 MMK |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EMZ 421 MMK чорний
Усі ціни 56 →Мікрохвильова піч Electrolux EMZ421MMK | 4 119 грн. |
Мікрохвильова піч Electrolux EMZ421MMK | 4 599 грн. |
Electrolux Electrolux EMZ421MMK | 4 599 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Electrolux EMZ421MMK | 4 583 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Electrolux EMZ 421 MMK
Ціни на Electrolux EMZ 421 MMK |
---|---|---|---|---|
Electrolux EMZ 421 MMW білий | від 4 135 грн. | 35 пропозицій | ||
Electrolux EMZ 421 MMTI сірий | від 3 999 грн. | 53 пропозиції | ||
Electrolux EMZ 421 MMK чорний | від 4 011 грн. | 57 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →