Мікрохвильова піч Electrolux EMZ 421 MMW білий
Фото 4 |
Electrolux EMZ 421 MMW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EMZ 421 MMW білий
Усі ціни 33 →Мікрохвильова піч Electrolux EMZ421MMW | 4 205 грн. |
Electrolux Electrolux EMZ421MMW | 4 599 грн. |
ELECTROLUX EMZ421MMW | 4 177 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Electrolux EMZ421MMW | 4 451 грн. |
Мікрохвильова піч Electrolux EMZ421MMW | 4 412 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Electrolux EMZ 421 MMW
Ціни на Electrolux EMZ 421 MMW |
---|---|---|---|---|
Electrolux EMZ 421 MMW білий | від 4 135 грн. | 33 пропозиції | ||
Electrolux EMZ 421 MMTI сірий | від 3 999 грн. | 50 пропозицій | ||
Electrolux EMZ 421 MMK чорний | від 4 011 грн. | 57 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →