Посудомийна машина Electrolux ESF 2400 OW білий
Відео 5Фото 6 |
Компактна посудомийна машина має скромні габарити 43.8х55х50 см і відмінно підійде для невеликої кухні. Разом з розмірами зменшилася і ємність моделі: всередині розташована лише одна корзина з відділенням для столових приладів, за раз можна помити максимум 6 комплектів посуду. При цьому за один цикл машина витрачає менше 7 літрів води. На вибір є 6 програм: 20-хвилинна, Еко (55 градусів), делікатна (для скляних приладів), Інтенсивна (70 градусів), щоденна (65 градусів) і швидка (40 хвилин).
Electrolux ESF 2400 ow використовує конденсаційну сушку, коли волога природним шляхом випаровується з поверхні посуду, і дозволяє відкласти старт роботи на період від 1 до 24 годин. Також є індикатори наявності солі і ополіскувача, система захисту від протікання, звичні кнопкові перемикачі для управління і LED дисплей, що відображає вибрані настройки і час, що залишився до закінчення циклу.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux ESF 2400 OW білий
Усі ціни 70 →Посудомийна машина Electrolux ESF2400OW | 9 969 грн. |
Electrolux Electrolux ESF2400OW | 11 384 грн. |
ELECTROLUX ESF2400OW | 9 963 грн. |
Посудомийна машина Electrolux ESF2400OW | 10 039 грн. |
Посудомийна машина Electrolux ESF 2400 OW ESF2400OW | 11 499 грн. |
1 0 2 1 |
Довелося погратись із дозуваннями ополіскувача та жорсткості води. У менший бік від стандартних. Зі стандартними іноді залишалися розводи на посуді. У решті норм. Відмінна машинка, миє добре Не помічено Vitaliy Krutin: користуюся Electrolux ESF 2400 OK тиждень рекомендую купити обов'язково |
Посудомийна машина – це не техніка першої необхідності. Але коли гроші є, чому б не потішити дружину благами цивілізації? У нашому випадку ініціатором покупки був я. Місце для цієї посудомийної машини я передбачив заздалегідь, потім залишалося просто встановити та підключити її до комунікацій. Дружина з маленькою донькою в цей час була у батьків, тому посудомийка стала для неї приємним сюрпризом. Дитячий посуд ми, звичайно, миємо окремо і тільки руками, але наші з дружиною прилади, ковшики та каструлі тепер миються автоматично. Миття посуду тепер перетворилося на коротку операцію з видалення з тарілок залишків їжі та їх завантаження в машинку. Часу це майже не займає, що особливо важливо для нас зараз, коли нашій дочці лише три місяці. Дружина і так дуже втомлюється від дитячих примх і вічного недосипання. А з цією машиною миття посуду я можу спокійно взяти на себе. Єдине з чим я не вгадав це з величиною. Машинку я взяв, що називається на виріст, і зараз вона для нас двох явно велика. Але це не проблема, якщо збирати посуд протягом дня у мийці і лише ввечері запускати цикл. Миє якісно, найчастіше використовую програму швидкого миття при 40 гр. для свіжого посуду або ЕКЗ при 55 гр. якщо посуд збирався цілий день. Інтенсивне миття при 70 гр. використовували лише двічі. Сушіння в машині конденсаційне, не найшвидше, тому найкраще включати мийку ввечері. Несподівано голосна. Шумить і шумить неслабо, щоб не заважала спати дитині, під час її роботи обов'язково закриваємо кухонні двері. |
Модель ESF 2400 OW від Electrolux стане чудовим рішенням для тих, хто шукає компактну альтернативу стандартним посудомийним машинам. Ось що робить її визначною.
Організація внутрішнього простору
Ця посудомийна машина з висотою корпусу менше 44 см ідеально підходить для встановлення в обмежених просторах кухні. Усередині знаходиться один висувний кошик, розрахований на 6 комплектів посуду, а також спеціальний кошик для столових приладів, призначений для зручного завантаження ложок, виделок та ножів.
Популярні програми миття
Користувачам доступно шість автоматичних програм, включаючи щоденну, інтенсивну, економічну, делікатну, швидку та спеціальну програму «Вечірка». Ця остання програма особливо корисна для швидкої обробки забрудненого посуду за 20 хвилин — ідеально підходить для моментів, коли необхідно швидко перейти від основних страв до десертів на вечірках.
Ефективність та якість
Модель Electrolux ESF 2400 OW відрізняється економічним споживанням води та енергії, має конденсаційну сушку, де волога з поверхні посуду випаровується природним чином. Оснащена цифровим дисплеєм та таймером відкладеного старту до 24 годин, що додає зручності в експлуатації. Крім того, посудомийка може похвалитися високою якістю матеріалів і складання.
Модификації Electrolux ESF 2400 OW
Ціни на Electrolux ESF 2400 OW |
---|---|---|---|---|
Electrolux ESF 2400 OW білий | від 9 580 грн. | 72 пропозиції | ||
Electrolux ESF 2400 OS сріблястий | від 10 199 грн. | 61 пропозиція | ||
Electrolux ESF 2400 OK чорний | від 10 475 грн. | 66 пропозицій |