Міксер Electrolux Love your day ESM 3310 чорний
Відео 2Фото 7 |
Electrolux Love your day ESM 3310 білий чорний |
|
Порівняно недорогий, але при цьому місткий стаціонарний міксер, вироблений торговою маркою Electrolux. Металева чаша цієї моделі розрахована на цілих 3,5 л, завдяки чому відмінно підходить для змішування великої кількості продуктів. Міксер може використовуватися для змішування різних соусів, кремів, а також для замішування тіста — для цього в комплекті є пара віночків для збивання, а також пара гаків для замісу тіста.
Потужність моделі складає порівняно невеликі 450 Вт, але цього цілком достатньо для експлуатації техніки в домашніх умовах, в тому числі і для замісу досить густого тесту. Регулювання швидкості обертання насадки міксера Electrolux ESM 3310 здійснюється в рамках 5 попередньо встановлених режимів. Крім цього виробником передбачено популярний в побуті турборежим, який дозволяє на обмежений проміжок часу збільшити швидкість обертання насадок до максимуму. Окремої уваги заслуговує підтримка режиму планетарного змішування, суть якого полягає в тому, що під час роботи пристрою обертається не тільки насадка, але і сама чаша, що дозволяє суттєво підвищити ефективність змішування продуктів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux Love your day ESM 3310 чорний
Усі ціни 60 →Electrolux Electrolux ESM3310 | 2 299 грн. |
Міксер Electrolux ESM 3310 | 2 052 грн. |
Миксер Electrolux ESM 3310 910280541 | 2 207 грн. |
Міксер Electrolux ESM3310 | 2 090 грн. |
Міксер Electrolux ESM3310 | 2 299 грн. |
Діти та чоловік дуже люблять мою випічку. Солодка і не дуже, пиріжки, тістечка, тортики, печиво – я намагаюся її щоб і асортимент був різноманітним, а якість незмінно високою. Один з мінусів таких кулінарних подвигів – це час, який витрачається у величезних кількостях. Навіть невелика кількість тесту вимагає багато уваги, а потім ще прибирання ... Загалом, вирішила я собі життя трохи полегшити і замовила по інтернету такий міксер. Electrolux фірма надійна, з ім'ям особливого ризику начебто не було. Тепер у мене є справжній помічник, здатний і збити крем і тісто замісити. Стоїть із міксера, стаціонарно закріпленого на великій стійкій підставці, та знімної трилітрової чаші. Причому чаша не проста, а обертова. При включенні електродвигуна міксера його насадки починають обертатися назустріч один одному, а чаша неквапливо крутиться навколо своєї осі. Виходить, що насадки оббігають по колу чаші і поступово перемішують весь об'єм. Швидкість обертання насадок регулюється, є п'ять варіантів і турборежим. Така різноманітність швидкостей потрібна для того, щоб і креми, наприклад, білкові швидко збивалися, і з тестом насадки-гаки впоралися. Весь міксер з підставкою зроблені з міцного темного пластику, але чаша та насадки, металеві їх нержавіючої сталі. Якість складання мені сподобалося, зроблено воно акуратно. Важить 3,5 кг, що на тлі сучасної побутової техніки переконливо. У порівнянні з іншими торговими марками, цей міксер дорогий. Той самий Сатурн або Ротекс аналогічної конструкції можна купити в півтора, а то й двічі дешевше. Причому гарантія у разі однакова, річна. |
Практичний міксер з нордичним характером
Стаціонарна модель міксера шведського виробника Electrolux ESM 3310 має практичний дизайн зі зручною формою ручки і управляючих елементів. Основа і сам прилад виготовлений з блискучої чорної пластмаси, а поворотна чаша з нержавіючої сталі ємністю 3.5 л доповнена зовнішнім зубчастим вінцем з пластику. Якщо у вас білосніжна кухня, то в якості альтернативи слід розглянути модель в білому дизайні Electrolux ESM 3300. Пристрій оснащений електродвигуном середньої потужності 450 Вт, що дає змогу комфортно працювати з підготовкою тіста для випічки. Ця модель лінійки Stand Love You Day відмінно підходить для кулінарних експериментів на домашніх кухнях.
Гарне тісто без грудок
Міксером легко управляти, підбираючи важільним селектором одну з 5-ти можливих швидкостей, що відповідає найкращому режиму перемішування інгредієнтів. Окрема кнопка вмикання турборежиму дає можливість легко впоратися з утвореними грудочками в тісті. В комплекті до приладу йдуть вінички для збивання легких продуктів і гаки для замішування тіста. Передбачена на міксері велика кнопка вивільнення насадок дає змогу швидко перейти від одного процесу до іншого. Сталеві насадки можна мити як вручну, так і в посудомийній машині. На основі пристрою, що має зручні гумові ніжки для запобігання ковзанню по столу, розташовані кнопки фіксації приладу на підставці і зняття блокування для підняття міксера.
- Довжина мережевого шнура – 100 см
Модификації Electrolux Love your day ESM 3310
Ціни на Electrolux Love your day ESM 3310 |
---|---|---|---|---|
Electrolux Love your day ESM 3300 білий | від 2 081 грн. | 68 пропозицій | ||
Electrolux Love your day ESM 3310 чорний | від 2 052 грн. | 62 пропозиції |