Морозильний лар Electrolux LCB 3LF20 W0 198 л (922 718 122)
Фото 6 |
Electrolux LCB 3LF20 W0 |
|
Енергоефективний і надійний морозильний лар з вбудованим LED-підсвічуванням, якісною теплоізоляцією і інтуїтивно зрозумілим електронним управлінням. Виконаний в класичному прямокутному корпусі, який забезпечений двома звичайними і двома роликовими опорами. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії. Внутрішній простір пристрою не має поділу на відсіки, але для його раціонального використання у комплекті передбачена одна сітчаста металева корзина.
Значний корисний об'єм (198 л) дозволяє розмістити значні кількості продуктів, яких буде достатньо для обслуговування потреб сім'ї з 4-6 осіб. Морозильної камери Electrolux LCB 3LF20 W0 можна заморожувати напівфабрикати, м'ясо, рибу, птицю, овочі, фрукти, зелень і інші продукти. Завдяки двом роликовим опорам, апарат без проблем переміщується на невеликі відстані, що зручно при експлуатації в невеликих магазинах, аптеках або медичних установах. Конструкція адаптована для стабільної роботи при значних негативних температурах (до -15 °C), що дозволяє експлуатувати її на відкритих торгових майданчиках взимку. Функція Super дозволяє оперативно заморожувати до 15,5 кг/добу. Завдяки кліматичним виконанням класу SN-T, скриню стабільно працює в літню спеку (до 43 °C).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Модификації Electrolux LCB 3LF20 W0
Ціни на Electrolux LCB 3LF20 W0 |
---|---|---|---|---|
Electrolux LCB 1AF10 W0 98 л | від 27 839 грн. | 2 пропозиції | ||
Electrolux LCB 3LF20 W0 198 л | від 10 899 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrolux LCB 3LF26 W0 249 л | від 16 800 грн. | 1 пропозиція |