Морозильний лар Liberton LCF 250 MD 250 л
Фото 4 |
Liberton LCF 250 MD |
|
Недорогий енергоефективний морозильний лар з хорошою теплоізоляцією і інтуїтивно зрозумілим електромеханічним управлінням з поворотним перемикачем. Виконаний у традиційному прямокутному корпусі, бічні панелі і кришка виготовлені з листової сталі. Обладнаний двома стаціонарними і двома роликовими опорами. Комплектується двома металевими кошиками для оптимальної організації внутрішнього простору.
Є однієї з середніх моделей сімейства морозильних скринь Liberton LCF 2017-го року, позиціонується як продукт базової цінової категорії. Значний корисний об'єм (250 л) дозволяє розмістити значні кількості продуктів, яких буде достатньо для обслуговування потреб сім'ї чисельністю 5-7 осіб. Кліматичне виконання цієї моделі відповідає класу SN-T, що дозволяє апарату ефективно працювати в широкому діапазоні температур (від +10 до +43 °C). Завдяки продуктивному компресора та надійної статичній системі охолодження, в ньому можна заморожувати до 14 кг/доб напівфабрикатів, м'яса, риби, птиці, фруктів, овочів і зелені. Добротна пенополимерная теплоізоляції і горизонтальна компонування забезпечують тривале збереження стану глибокого заморожування при знеструмленні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Купити Liberton LCF 250 MD 250 л
Усі ціни 16 →Морозильна скриня Liberton LCF-250H | 10 999 грн. |
Морозильный ларь Liberton LCF-250H | 10 999 грн. |
Морозильный ларь Liberton lcf-250h, White, общий объем 251 л, класс энерго | 9 689 грн. |
Морозильна камера LIBERTON LCF-250 Н | 9 729 грн. |
Морозильна скриня Liberton LCF-250 | 8 922 грн. |
Модификації Liberton LCF 250 MD
Ціни на Liberton LCF 250 MD |
---|---|---|---|---|
Liberton LCF 100 MD 100 л | від 6 035 грн. | 1 пропозиція | ||
Liberton LCF 200 MD 200 л | від 8 261 грн. | 2 пропозиції | ||
Liberton LCF 250 MD 250 л | від 8 759 грн. | 17 пропозицій |