Витяжка Electrolux LFP 326 FB чорний (942 022 683)
Фото 4 |
Electrolux LFP 326 FB чорний 2022 рікSeries 300 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux LFP 326 FB чорний
Усі ціни 10 →Встраиваемая вытяжка Electrolux LFP326FB | 6 911 грн. |
Вытяжка Electrolux LFP326FB | 7 475 грн. |
Electrolux LFP326FB | 8 120 грн. |
Витяжка телескопічна Electrolux LFP326FB | 6 600 грн. |
Витяжка Electrolux LFP326FB | 6 407 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Electrolux LFP 326 FB
Ціни на Electrolux LFP 326 FB |
---|---|---|---|---|
Electrolux LFP 326 FW білий | від 6 510 грн. | 8 пропозицій | ||
Electrolux LFP 326 AS слонова кістка | від 6 796 грн. | 6 пропозицій | ||
Electrolux LFP 326 S сріблястий | від 4 998 грн. | 64 пропозиції | ||
Electrolux LFP 326 FB чорний | від 6 407 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →