Витяжка Electrolux LFP 326 FW білий (942 022 684)
Фото 6 |
Electrolux LFP 326 FW білий 2022 рікSeries 300 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux LFP 326 FW білий
Усі ціни 8 →Вытяжка Electrolux LFP326FW | 6 477 грн. |
Витяжка телескопічна Electrolux LFP326FW | 6 470 грн. |
Вытяжка Electrolux LFP326FW | 8 370 грн. |
ELECTROLUX LFP326FW | 8 560 грн. |
Витяжка Electrolux LFP326FW | 6 644 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Electrolux LFP 326 FW
Ціни на Electrolux LFP 326 FW |
---|---|---|---|---|
Electrolux LFP 326 FW білий | від 6 470 грн. | 8 пропозицій | ||
Electrolux LFP 326 AS слонова кістка | від 6 796 грн. | 6 пропозицій | ||
Electrolux LFP 326 S сріблястий | від 4 998 грн. | 64 пропозиції | ||
Electrolux LFP 326 FB чорний | від 6 423 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →