Витяжка Fabiano Smart 60
Фото 4 |
Fabiano Smart 60 потужна |
|
Компактна і продуктивна вбудована кухонна витяжка телескопічної конструкції з електронною системою управління і LED-індикатором режимів. Відрізняється гідною потужністю всмоктування (до 750 м³/год) і помірним рівнем шуму 35 дБ на першій швидкості), який забезпечується використанням надійного двигуна на довговічних підшипниках. Встановлюється в кухонну шафу над варильною поверхнею, при цьому видимою залишається лише торцева пластина висувного фільтра.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для обслуговування кухонь малої і середньої площі (до 16 м²). Ширина пофарбованого сталевого корпусу витяжки Fabiano Smart 60 становить 60 см, що дозволяє їй повноцінно обслуговувати більшість популярних моделей кухонних газових/електричних плит або індукційних варильних поверхонь. На відміну від більшості телескопічних моделей, обладнаних прихованим механічним управлінням, у цій моделі електронний кнопковий блок розташований на видимій межі висувної секції. Доступно регулювання швидкості обертання витяжного вентилятора (3 позиції), можна керувати освітленням (галогенні лампи 2х25 Вт) і програмувати таймер для автоматичного відключення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Купити Fabiano Smart 60
Усі ціни 13 →FABIANO SMART 60 Antracit 8107.504.0375 | 7 533 грн. |
Вытяжка Fabiano Smart 60 White | 6 726 грн. |
Кухонная вытяжка Fabiano Smart 60 WH | 7 571 грн. |
Витяжка Fabiano Smart 60 Lux White Glass 8107.407.1613 | 5 930 грн. |
FABIANO SMART 60 Inox 8107.504.0374 | 7 655 грн. |