Конвектор Electrolux Rapid ECH/RI-1500 1.5 кВт
Electrolux Rapid ECH/RI-1500 1.5 кВт2 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux Rapid ECH/RI-1500 1.5 кВт
Усі ціни 6 →Конвектор Electrolux Rapid Digital Inverter ECH/RI-1500 | 3 475 грн. |
Обігрівач Electrolux Rapid Digital Inverter ECH/RI-1500 | 3 470 грн. |
Конвектор Electrolux Rapid Inverter ECH/RI-1500 | 3 469 грн. |
Конвектор Electrolux Rapid Digital Inverter ECH/RI-1500 | 4 500 грн. |
Конвектор Electrolux Rapid Digital Inverter ECH/RI-1500 | 4 200 грн. |
Обігрівач Electrolux ECH/RI-1500 | 3 477 грн. |
Модификації Electrolux Rapid ECH/RI-1500
Ціни на Electrolux Rapid ECH/RI-1500 |
---|---|---|---|---|
Electrolux Rapid ECH/RI-1500 1.5 кВт | від 3 469 грн. | 6 пропозицій | ||
Electrolux Rapid ECH/RI-2000 2 кВт | від 3 745 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →